Saturday, May 15, 2010

Zase to svatební :) / Wedding album again


Na scrapnutí téhle fotky jsem se moc těšila. Zachycuje skvělou atmosféru při hromadném focení, kdy se můj kmotr vecpal mezi družičky a fotil se s nima. Lenka se mě potom ptala, kdo to byl, protože si myslela, že to byl jen nějaký náhodný kolemjdoucí :) A výsledkem byla tahle fotka. Náš pan fotograf Lukáš Koňařík byl úžasný, zachytil i různé momenty, které by upadly v zapomnění, nebýt fotek. Proto jsem na stránku ani nepřidávala tolik věcí nebo nadpis, fotka mluví sama za sebe.
Podkladový papír je Miss Elizabeth, razítko hortenzie Artemio, razítko s pampeliškama Stampendous!, puntíkatý papír DCWV, motýlek je ze Silhouette ze zeleného papíru Fabriano.


I was looking forward to scrapbooking this picture. It captures the atmosphere during taking group pictures when my godfather sat in between the bridesmaids. Lenka asked me who he was because she thought he's just some random passerby :) The result was this picture. Our photographer was great, he captured all those special moments that we would forget if we didn't have them on a picture. I didn't add too many things on the page because the pictures says it all.
Papers: Miss Elizabeth, DCWV, Fabriano, stamps: Artemio, Stampendous!

No comments: